Dziób w dziób| Mała Akademia Teatralna | ICTF

Kiedy:
12 Czerwiec 2019@15:15
2019-06-12T15:15:00+02:00
2019-06-12T15:30:00+02:00
Gdzie:
Teatr na Plaży
Koszty:
wejściówki 30 zł

Dziób w dziob, czyli wznieść się ponad podziały. Podziały społeczne z którymi musimy mierzyć się każdego dnia żyjąc we współczesnym społeczeństwie, którym często rządzi mowa nienawiści i dyskryminacja społeczna.

Jak oceniamy ludzi? Ile czasu zajmuje nam ocenienie kogoś? Czy musimy zawsze udowodnić swoją wartość? Czy nie jesteśmy dobrzy tacy jacy jesteśmy? Ile zaryzykujemy aby się wpasować i dołączyć do bandy? Na te pytania stara się odpowiedzieć spektakl zrealizowany przez Małą Akademię Teatralną.

„Dziób w dziób” to współczesny dramat, oparty na tradycji bajce zwierzęcej, ukazujący podziały społeczne i szkodliwe działanie stereotypów, którymi kierujemy się w życiu.
Opowieść rozgrywa się w przestrzeni jednego z miejskich blokowisk pomiędzy zaślepioną pragnieniem władzy subkulturą gołębi i ich chęcią dominacji na podwórku, kotem, który jest odwiecznym wrogiem ptaków i wróblem poszukującym swojej wspólnoty.

Dramat został nagrodzony w 24 konkursie na sztukę teatralną dla dzieci i młodzieży organizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Mała Akademia Teatralna – to teatr działający przy Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdański od 2014 roku.
Zrzesza młodzież chcącą rozwijać się i realizować teatralnie.
Realizuje warsztaty, produkcje teatralne, spektakle plenerowe oraz happeningi artystyczne.

Prowadzący:
Sylwia Dąbrowska
Sławomir Kochanek

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist