Kiedy:
13 Październik 2019@11:00
2019-10-13T11:00:00+02:00
2019-10-13T11:15:00+02:00
Gdzie:
Teatr na Plaży
Koszty:
15 zł

“Kra, kra, kra, czyli zwierzęta na lodzie” to światowa mini prapremiera przygotowana przez najmłodsze pokolenie aktorów Teatru Komedii Valldal. Na podstawie ich zwariowanych pomysłów Szymon Jachimek napisał historię misia polarnego o imieniu Słodki Mocarz, który pewnego dnia zostaje przypadkową ofiarą efektu cieplarnianego. Budzi się na kawałku kry, która oderwała się od rodzinnego lądolodu i dryfuje w nieznane…

Los i pogoda pchną Słodkiego Mocarza  w daleki świat, gdzie odkryje, że istnieje więcej kolorów, niż biały, i więcej zwierząt, niż te żyjące w Arktyce. Ale tu kończą się dobre wiadomości. Miś, wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi, wyrusza w podróż. Zwierzęta stopniowo zaczną się orientować, że brak jedzenia, susza, powodzie i inne szalone zjawiska pogodowe to nie przypadek. I że ich przyszłość staje pod znakiem zapytania.

Tę kolorową historię o losach naszej coraz bardziej szarej planety opowiedzą aktorzy urodzeni już w XXI wieku. Właśnie to pokolenie najdotkliwiej odczuje klimatyczną zmianę.

Scenariusz – Szymon Jachimek

Reżyseria i opracowanie muzyczne – Tomasz Valldal-Czarnecki

Scenografia i kostiumy – Monika IKA Wójcik

Charakteryzacja – Ewelina Antosz, Zuzanna Marcińska

Kierownictwo produkcji – Nina Biedunkiewicz, Ewelina Antosz

OBSADA:

Miś Polarny – Michalina Koniarska

Lis – Pola Jęczeń

Dzik – Lena Lipkowska

Gibon – Jana Jachimek

Tygrys – Zuzanna Brzeska

Żyrafa – Aleksandra Szczepkowska

Pingwin – Anastazja Tomaszewska

Ośmiornica – Matylda Zych

Papuga – Zofia Kapela

Pszczoła – Maja Górecka

Flaming – Olena Bach