Królowa Natrix |ArtBoom Białoruś | ICTF

Kiedy:
13 Czerwiec 2019@18:00
2019-06-13T18:00:00+02:00
2019-06-13T18:15:00+02:00
Gdzie:
Teatr na Plaży
Koszty:
wejściówki 30 zł

Sztuka „Królowa Natrix” oparta jest na znanej białoruskiej legendzie i bajce napisanej przez białoruskiego autora Władimira Korotkiewicza. Opowieść o małżeństwie zwykłej dziewczyny i króla Natriksa. Ludzie boją się Natriksa i decydują się dać mu Yalinę, aby mógł się z nią ożenić. Ale wszyscy wiemy, że życie bez miłości jest jak koszmar. Pewnego dnia Yalina pyta męża, czy może wrócić do domu i odwiedzić rodzinę. Jej bracia, którym jest bardzo przykro z powodu losu ich siostry, postanowili pojechać i zabić króla Natrix. Ale dopiero po jego śmierci Yalina rozumie, że cały czas go kochała i tylko prawdziwa, czysta miłość może pomóc Natrix zostać księciem.

Dyrektor szkoły teatralnej „ARTBOOM” – Olga Golovchik. Reżyserka i nauczycielka – Natalia Aleksandrowicz. Dyrektor i nauczycielka – Aleksandra Nekrysh. Producentka i nauczycielka dźwięku – Marina Baranova. Aktorzy: Varvara Ladutko, Anastasia Gaiduk, Svyatoslav Koznacheev, Ivan Matyushko , Gleb Shkatula, Artem Krzheminsky, Ulyana Dorozhenko, Varvara Makarevich , Diana Parechina, Elizabeth Shabrova, Darya Aleshkevich, Polina Burlyaeva, Anna Trishina, Sofia Tribelskaya, Kira Pribytkina, Maxim Rachko, Veronika Bogoslavskaya, Tatyana Krus, Anna Shkuda, Stepan Gusovskiy.

Teatr dla dzieci „Artboom” (Białoruś, Mińsk)  został założony w 2014 roku przez Olgę Golovchik. Możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy czymś więcej niż tylko kolegami – jesteśmy rodziną. Mówimy o ważnych tematach poprzez naszą sztukę.

Teatr dziecięcy „Artboom” – to wspaniały, kreatywny zespół, który jest zawsze gotowy wspinać się na nowe wzgórza sztuki teatralnej i inspirować publiczność.

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist