Marcelina

Kiedy:
4 Marzec 2016@19:00
2016-03-04T19:00:00+01:00
2016-03-04T19:30:00+01:00
Gdzie:
Teatr na Plaży
Koszty:
25zł (1 pula do 10.02), 30 zł (2 pula do 1.03)

IMG_9300 1

Teatr na Plaży zaprasza na wyjątkowy koncert zdolnej i młodej wokalistki, autorki tekstów oraz kompozytorki MARCELINY, który odbędzie się w Sopocie w dniu 4 marca. Podczas koncertu usłyszymy akustyczne wersje utworów z Jej najnowszej płyty, ale także utwory z poprzednich wydawnictw. 

W chwili obecnej Marcelina promuje swój trzeci autorski album o tytule „Gonić burzę” (premiera 9.10.2015r.).
Na nowym krążku znalazło się trzynaście utworów, współautorką wszystkich kompozycji jest Marcelina. Jest także autorką tekstów, poza jednym – wspólnie napisanym z Budyniem z zespołu Pogodno.  Klimat płyty to gitarowe brzmienie, które w zestawieniu z delikatnym głosem Marceliny dają niesamowicie świeży efekt.

Marcelina o nowej płycie:
„Płyta, której nadałam tytuł „GONIĆ BURZĘ” dokładnie odzwierciedla mój stan ducha, osobowości czy też muzycznej drogi, którą właśnie zmierzam.  Uważam, że album ten to mój duży artystyczny krok w przód.”

Najnowszą płytę promuje singiel „Nie mogę zasnąć”:
https://www.youtube.com/watch?v=MuDPY8ZFU6w&feature=youtu.be

Marcelina wcześniej wydała dwie płyty: „Marcelina” (2011r.) i „Wschody/Zachody” (2013r.).  Nominowana była do Fryderyków, do nagrody „Warto” Gazety Wyborczej, jej utwór „Wroclove” stał się oficjalnym hymnem miasta Wrocław, a utwór „Motyle” pochodzący z debiutanckiej płyty został wykorzystany w reklamie społecznej w Rosji i emitowany w tamtejszej telewizji publicznej.
Marcelina współpracowała z takimi artystami jak Piotr Rogucki (Piotr zaśpiewał gościnnie w utworze Marceliny „Karmelove” – teledysk do tego utworu przekroczył 9 mln wejść na YT), Grubsonem (utwór „Jedna z planet” w duecie z Marceliną był drugim oficjalnym singlem Grubsona z jego płyty „Holizm” wydanej na początku 2015 r.) czy zespołem Happysad w utworze „Nie będziem płakać” oraz VNM’em i Pawbeatsem w hip-hop’owej odsłonie. Jest również jedną z artystek biorących udział w projekcie Panny Wyklęte/Wygnane (wraz z m.in. Kasią Kowalską, Mariką, Anią Rusowicz).

Marcelina koncertowała na największych i najciekawszych Festiwalach w Polsce, m.in. na Heineken Opener, Coke Live, Off Camera oraz w kilkudziesięciu klubach, gdzie zapełnia coraz większe sale koncertowe.

Wystąpiła także w Paryżu, Risoul (podczas SnowShow) oraz na Mauritiusie.

Podczas koncertu w Teatrze na Plaży Marcelinie towarzyszyć będą: Robert Cichy oraz Michał Olesiński.

 

 

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist