Misia Furtak

Kiedy:
20 Wrzesień 2020@19:00
2020-09-20T19:00:00+02:00
2020-09-20T19:15:00+02:00
Gdzie:
Polska Filharmonia Kameralna Sopot (na terenie Opery Leśnej)
Koszty:
I pula 35 zł, II pula 40 zł

Drodzy widzowie, zbliża się koncert Misia Furtak w naszym teatrze. Niestety obostrzenia w ilości miejsc na sali (połowa miejsc) nie zmieniły się, zatem musimy przenieść koncert do innej, większej lokalizacji, gdzie wszystkich Was pomieścimy w zgodzie z aktualnymi wytycznymi Covid-19. Koncert odbędzie się zatem w sali Polska Filharmonia Kameralna Sopot, na terenie Opera Leśna / The Forest Opera w Sopocie. Małej zmianie ulegnie przez to również data koncertu, który odbędzie się kilka dni wcześniej, tj. w niedzielę 20 września o godz. 19.00. 

Na ten moment sprzedaż biletów została zakończona, ale trzymamy ostatnią pulę, która będzie uruchomiona na kilka dni przed koncertem jak będziemy pewni, że nie wchodzą żadne nowe obostrzenia.

Misia Furtak – wokalistka, basistka, autorka tekstów, kompozytorka i dziennikarka. Laureatka Paszportu Polityki, Fryderyka i nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Frontmanka zespołu Très.b i solowego projektu Misia Ff. Za pracę z kwintetem Wojtka Mazolewskiego nagrodzona Złotą Płytą. Zagrała kilkaset koncertów w całej Europie i Japonii, m.in. na festiwalach The Great Escape, Liverpool Soundcity, Tallin Music Week, Europavox, MIDEM i wielu innych. W styczniu ubiegłego roku ukazał się jej nowy album pod tytułem „Co przyjdzie?”

Koncert zrealizowany przy wsparciu finansowymi Miasta Sopotu