Nie rób scen

Kiedy:
2 Czerwiec 2019@19:00
2019-06-02T19:00:00+02:00
2019-06-02T19:15:00+02:00
Gdzie:
Teatr na Plaży
Koszty:
normalny 20 zł, ulgowy 15 zł

Sopocki Teatr Tańca zaprasza na spektakl grupy projektowej “Nie rób scen”. Będzie to próba ukazania przewrotności kobiecej natury.

Spektakl – układanka z puzzli, to pozornie niezwiązane ze sobą sceny, które w całości tworzą obraz złożonego, intrygującego, kobiecego świata. Kobieta jak fala – czuje się wspaniale, osiąga wierzchołek, lecz chwilę potem jej nastrój się zmienia, nadchodzi czas uczuciowych rozrachunków. Miłość, wściekłość, uleczenie, solidarność – obrazy intymności, przełamane są momentami, gdzie dystans do samej siebie jest najbardziej wskazany. Nieobliczalna jak halny, kobieca dusza to wiele warstw, które w spektaklu zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Spektakl nie moralizuje, nie poucza, nie potępia. To bardziej krzywe zwierciadło, w którym każda kobieta zobaczy cząstkę siebie. Z przymrużeniem oka i czułością oswajamy to, co choć absurdalne i śmieszne, zawsze pozostanie w naszej naturze. Bo po co robić sceny?

Choreografia, koncept: Barbara Pędzich, Kalina Porazińska

Taniec, współpraca choreograficzna: Dorota Ałaszewska, Laura Bromboszcz, Paulina Cyran, Joanna Chamerska, Anna Klonowska, Róża Kołoda, Iweta Kotlarek, Magdalena Król, Aleksandra Kwiatkowska, Paulina Łuka, Gabriela Maksymowicz, Oliwia Peplińska, Wiktoria Rudnik, Patrycja Rzymska, Aleksandra Serafin, Alicja Skopińska

Muzyka: Jan Elf Czerwiński
Światła: Mateusz Gierc
Plakat: Michel Ducerveau

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist