Kiedy:
17 Sierpień 2017@14:30
2017-08-17T14:30:00+02:00
2017-08-17T14:45:00+02:00
Gdzie:
plaża przy Teatrze na Plaży i Klubie Atelier
Koszty:
Bez opłat

Zapraszamy w dniu 17 sierpnia na spotkanie Michała Nogasia z Katarzyną Boni, które odbędzie się na plaży przy Teatrze na Plaży i Klubie Atelier.

Katarzyna Boni – absolwentka Wiedzy o Kulturze na UW i Psychologii Społecznej na SWPS. Skończyła również Polską Szkołę Reportażu. Od siedmiu lat współpracuje z największymi magazynami podróżniczymi na polskim rynku. Współpracuje z „Dużym Formatem”. Zazwyczaj pisze o Azji – spędziła na tym kontynencie ponad trzy lata pracując w Japonii, Chinach, Kambodży, Tajlandii, na Filipinach i w Indonezji. Współautorka „Kontenera”, napisanego razem z Wojciechem Tochmanem – książki o życiu syryjskich uchodźców w Jordanii. W 2016 roku ukazała się jej książka „Ganbare! Warsztaty umierania”.


Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miasto Sopot już po raz szósty organizują Festiwal „Literacki Sopot”. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 17-20 sierpnia 2017 roku w Sopocie. Tematem wiodącym szóstej edycji będzie literatura hiszpańskojęzyczna.

Literacki Sopot – festiwal literatury odbywający się w jednym z najpiękniejszych kurortów nad Bałtykiem. Celem festiwalu jest promocja literatury i czytelnictwa wśród mieszkańców Trójmiasta oraz turystów odwiedzających Sopot. Na cztery dni miasto zmienia się w prawdziwy literacki kurort, a najpiękniejsze zakątki Sopotu tętnią rytmem literackich spotkań, warsztatów i dyskusji. Festiwal to także wspólne czytanie literatury, projekcje filmów, targi książki, a także działania z pogranicza literatury i innych dziedzin sztuki.
Zapraszamy wszystkich miłośników literatury do Sopotu.

Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Miasta Sopotu.

W razie deszczu spotkania odbędą się w Klubie Atelier, al. Franciszka Mamuszki 2.