Ostatnie piętro

Kiedy:
25 Maj 2019@19:00
2019-05-25T19:00:00+02:00
2019-05-25T19:15:00+02:00
Gdzie:
Teatr na Plaży
Koszty:
normalny 30 zł, ulgowy 20 zł

Zapraszamy 25 maja na spektakl Ostanie piętro w reż. Joanny Czajkowskiej, który nawiązuje do filmów singapurskiego reżysera Erika Khoo.

Khoo w swoich filmach, m.in.: „12 pięter”, „Mee Pok Man” i „Be with me” opowiada o samotności ludzi żyjących w dużych miastach i o podejmowanych przez nich próbach jej przekraczania.

Widz będzie mógł śledzić historie kilku różnych bohaterów, m.in. pracowników baru szybkiej obsługi, nastolatki przeżywającej pierwszą fascynację, samotnej kobiety. Ich losy krzyżować się będą wzajemnie, wpływając na siebie i rezonując.

Twórcom zależy by oddać specyficzny nastrój filmów singapurskiego artysty, w których melancholia miesza się z realizmem.

W warstwie choreograficznej spektakl nawiązuje do pierwszych 10 lat działalności Sopockiego Teatru Tańca. Założyciele STT zatem remiksują własną twórczość, badając na ile rozwiązania sprzed 20, czy 10 laty nadal mogą być interesujące.

Scenariusz, reżyseria: Joanna Czajkowska

Kreacje aktorskie, współpraca chorograficzna: Joanna Czajkowska, Jacek Krawczyk, Kamila Maik, Kacper Matuszewski, Kalina Porazińska

Muzyka: Mariusz Noskowiak

Video: Michael Brown

Scenografia i stylizacja: Joanna Czajkowska

Kostiumy: CROPP

Reżyseria oświetlenia: Mateusz Gierc

Fot. Andrzej Rola

Czas trwania: około: 50 minut

 

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist