Wiosenna rozbiegówka – warsztaty online dla dzieci | lekcja 7

Kiedy:
25 Maj 2020@11:00
2020-05-25T11:00:00+02:00
2020-05-25T11:15:00+02:00
Koszty:
Bez opłat

Teatr na Plaży zaprasza wszystkie dzieci na cykl warsztatów Wiosnna rozbiegówka. Będą to zajęcia taneczno – ruchowe, które poprowadzą na zmianę w każdy poniedziałek o godzinie 11.00: Kamila Maik i Asia Nadrowska, artystki Sopockiego Teatru Tańca.

Bazą do zajęć będzie taniec współczesny oraz elementy techniki tańca jazzowego. Głównym celem będzie rozbudzenie świadomości własnego ciała, poprawienie koordynacji oraz doskonalenie motoryki.

Skupimy się na dynamice ruchu i jej eksploracji na różnych płaszczyznach, wykorzystując przy tym oddech.

Podczas najbliższych zajęć z Kamilą nie zabraknie nauki kręcenia piruetów czy też zgłębiania wiedzy z zakresu baletu, akrobatyki i gimnastyki artystycznej.

Natomiast podczas zajęć z Asią dzieci będą pracować z kontrastowymi względem siebie elementami takimi jak rozluźnienie i napięcie, wznoszenie i opadania, przyspieszanie i zwalnianie.

Zajęcia będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 11.00 na kanale fb oraz yt Teatru na Plaży.

Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy!

#KulturaWCzasachPandemii #sopocianiesiedząwdomu #zostanwdomu


Więcej o naszych prowadzących:

KAMILA MAIK: Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdansku. Od najmłodszych lat tańczyła na deskach Opery Bałtyckiej i Filharmoni Baltyckiej w Gdansku. Szkoliła swoje umiejętności tańca współczesnego pod okiem Andrzeja Morawaca, Joanny Czajkowskiej i Jacka Krawczyka oraz wielu warsztatach. Jest dyplomowaną tancerka tańca współczesnego, baletu oraz tańca charakterystycznego. Od 2015 roku związana z Sopocki Teatr Tańca z którym zrealizowała i współtworzyła takie spektakle jak “SYS 212” , „Przedmiot Nieocenionej Wartości”, „Bajadera” „Lechistan Pany Arka” „Melancolia” „Ostatnie Piętro” oraz “Dyskretny Urok Picassa”. Działa w kolektywie „Mololo” z którym zrealizowała spektakl „Czerwony Kapturek w gothic stajlu” oraz “#M19”. Wzięła udział w festiwalu Pestka ze spektaklem “Slavery still exists”. Realizuje nie tylko projekty teatralne ale również bierze udział w realizacji teledysków trójmiejskich i zagranicznych twórców muzycznych.

W roku 2018 została laureatką prestiżowej nagrody “ Sopocka Muza dla Młodego Twórcy”. Od 2014 roku jest głównym trenerem tańca współczesnego oraz jazzowego w KS Kokartka z wieloma sukcesami swoich podopiecznych. Kamila jest niezwykle charyzmatyczną osobą, na zajęciach jest bardzo wymagająca, ale zawsze wspiera swoich podopiecznych i wie ze dobra atmosfera na zajęciach to podstawa. Taniec ma we krwi od najmłodszych lat a mimo to nieustannie się rozwija na polskich i zagranicznych warsztatach tanecznych.

JOANNA NADROWSKA: tancerka, instruktorka, choreograf.
Od 2012 roku jest tancerką w Sopockim Teatrze Tańca. Współzałożycielka Trójmiejskiego Kolektywu Twórczego. Obecnie prowadzi zajęcia taneczne w trójmiejskich szkołach tańca.

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist