Misia Furtak

Kiedy:
20 Wrzesień 2020@19:00
2020-09-20T19:00:00+02:00
2020-09-20T19:15:00+02:00
Gdzie:
Polska Filharmonia Kameralna Sopot (na terenie Opery Leśnej)
Koszty:
I pula 35 zł, II pula 40 zł

Drodzy widzowie, zbliża się koncert Misia Furtak w naszym teatrze. Niestety obostrzenia w ilości miejsc na sali (połowa miejsc) nie zmieniły się, zatem musimy przenieść koncert do innej, większej lokalizacji, gdzie wszystkich Was pomieścimy w zgodzie z aktualnymi wytycznymi Covid-19. Koncert odbędzie się zatem w sali Polska Filharmonia Kameralna Sopot, na terenie Opera Leśna / The Forest Opera w Sopocie. Małej zmianie ulegnie przez to również data koncertu, który odbędzie się kilka dni wcześniej, tj. w niedzielę 20 września o godz. 19.00. 

Na ten moment sprzedaż biletów została zakończona, ale trzymamy ostatnią pulę, która będzie uruchomiona na kilka dni przed koncertem jak będziemy pewni, że nie wchodzą żadne nowe obostrzenia.

Misia Furtak – wokalistka, basistka, autorka tekstów, kompozytorka i dziennikarka. Laureatka Paszportu Polityki, Fryderyka i nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Frontmanka zespołu Très.b i solowego projektu Misia Ff. Za pracę z kwintetem Wojtka Mazolewskiego nagrodzona Złotą Płytą. Zagrała kilkaset koncertów w całej Europie i Japonii, m.in. na festiwalach The Great Escape, Liverpool Soundcity, Tallin Music Week, Europavox, MIDEM i wielu innych. W styczniu ubiegłego roku ukazał się jej nowy album pod tytułem „Co przyjdzie?”

Koncert zrealizowany przy wsparciu finansowymi Miasta Sopotu

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist