Plastusiowo | odcinek 6 | premiera

Trwają prace nad nowym serialem teatralnym online „Plastusiowo”, który przygotowujemy wspólnie z Teatr Czwarte Miasto. Premiera szóstego odcinka odbędzie się już w poniedziełek o godzinie 14.00 na naszej stronie oraz kanałach Youtube i Facebook.

W każdym odcinku zostaną zaprezentowane nowe przygody bohaterów znanych ze spektaklu „Szkolne przygody Tosi i Plastusia” na podstawie książki „Plastusiowy pamiętnik” Marii Kownackiej ” a w reż. Dariusza Majchrzaka. Mimo, że #zostajemywdomu wcale się nie obijamy! Każdy z odcinków zostanie zrealizowany w innej technice teatralnej, a dodatkowo po każdej opowieści dzieci poznają warsztatowe sekrety teatru cieni, teatru lalki, animacji poklatkowej czy tworzenia postaci z papieru.

Na dzieci czeka specjalna e-mailowa poczta plastusiowa: plastusiowo@teatrnaplazy.pl, gdzie można wysyłać swoje prace zainspirowane odcinkami serialu. Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody!

Szósty odcinek ruchoma makieta 3D połączona z kukiełką Plastusia. Animuje Dorota Sadowska i Magdalena Kurek, wykonanie Magdalena Kurek, czyta Hanka Łubieńska.

Wydarzenie zrealizowane przy wsparciu finansowymi Miasta Sopotu

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist